Naudinga informacija

Kodėl verta įsigyti vilnonę patalynę?


Užteks tenkintis tradicine patalyne, kuri nepraleidžia oro. Miegant kūno temperatūra pakyla, mes kaistame ir prakaituojame. Tada nusiklojame , kad atvėstume.  Ir taip visą naktį nesąmoningai kovojame  už komfortiškos temperatūros palaikymą, vis nusiklodami ir užsiklodami. Tai gali sukelti lėtinį sąnarių uždegimą ar tiesiog peršalimą.

       Vilnonė patalynė užtikrina ramų ir sveiką miegą. Jūs išvengsite prakaitavimo ir peršalimo, nes vilnonė patalynė praleidžia orą ir palaiko pastovią kūno temperatūrą.

       Vilnos savybės labai naudingos sergant reumatinėmis ligomis, tokiomis kaip: stuburo skausmai, raumenų ir raiščių uždegimas, nervų pažeidimas nuo sutrenkimo, kraujotakos sutrikimai.

       Patalynė gaminama iš „gyvos“ vilnos, kuri gaunama kerpant gyvos avies papilvę. Labiausiai vertinama Australijos ir Naujosios Zelandijos merinosų vilna. Ši vilna pasižymi išskirtinėmis savybėmis, nes avys auga atitinkamomis gamtinėmis sąlygomis, temperatūra tuose kraštuose svyruoja nuo 40oC iki 0 laipsnių naktį, todėl šių avių vilna pasižymi dideliu dinamiškumu.Veikiama temperatūrinių pokyčių ji sugeba trauktis ir plėstis, ko pasekoje naktį šildo, o diena vėsina ir neleidžia perkaisti. Avies vilna puikiai sugeria ir išgarina drėgmę (apie 43%). Štai kodėl ,naudojant vilnonę patalinę, mes nejaučiame nemalonaus drėgnumo ir audinys ilgai išlieka šviežias. Kiekvienas plaukas yra padengtas lonalinu, tai saugo nuo bakterijų ir raminančiai veikia mūsų odą. Ypač rekomenduojama alergiškiems žmonėms.

Aš renkuosi vilnonę patalynę. O ką renkatės Jūs?

 


Autorinės teisės © 2015m Avikailis.ltKrepšelis

Prekių krepšelyje 0
Suma: 0.00€
Atidaryti krepšelį

Naudingos nuorodos